راههای تشخیص دروغ از حقیقت و تشخیص حقیقت از بهانه جویی

راههای تشخیص دروغ از بهانه جویی

تا حالا شده نتونید مرز دروغ و واقعیت را تشخیص بدید؟تا حالا تو زندگی روزمره براتون پیش اومده که بخواهید  کار خیلی خوبی را انجام بدید یا یک پیشنهاد خیلی خوب برای دیگران داشته باشید و پیش خودتون فکر کنید که هیچکس نمیتونه این پیشنهاد فوق العاده را رد کنه  و اون پیشنهاد خوبتون رو به اطرافیانتون ارائه کنیدو در عین ناباوری ببینید که با پیشنهاد شما مخالفت کنند؟
و شما هم ندونید دلیل این مخالفتها چیه؟
یا زمان آشنایی با یک فرد ( مثلا در زمان خواستگاری یا دوران شیرین نامزدی )  نتونید تشخیص بدید که بهانه های طرفتون واقیعه یا نه؟
تا حالا شده بین این که این مخالفت دلیل واقعی داره یا دلیلش بیخودی هست شک داشته باشی و نتونی بین دروغ و واقعیت و حقیقت تشخیص صحیح بدی؟
بسیاری از افراد در انجام امور روزمره و مراودات خود با مشتریان یا خواستگاران، خانواده، اطرافیان، دوستان و بسیاری از افراد دچار مشکل در تشخیص حقیقت و اشکالات واقعی از بهانه جویی می شوند.
آیا واقعا راه حلی برای تشخیص افراد بهانه جو و بهانه ها از واقعیت وجود داره ؟
آیا ما میتونیم بهانه را تشخیص بدیم و با گرفتن بهانه از طرف مقابل می تونیم طرف مون رو وادار به رفتار صحیح بکنیم؟
 
راههای تشخیص دروغ
در مسائل روزمره خیلی از ماها دچار مشکلاتی میشیم و به ایرادات واقعی یا ایرادات بی ریایی برمی خوریم که اونها واقعاً برای طرف مقابلمون مهم هستند و ما انها را تشخیص نمیدیم  اما در صورت برطرف شدن این ایرادات طرف مقابل ما مایل به ادامه همکاری یا خرید کالا و … خواهد بود
اما واقعا چجوری میشه ایراد بی ریا را  از ایراد غیر واقعی و بهانه جویی تشخیص داد؟ راههای تشخیص دروغ چیه؟
به نظر کاربسیار مشکلی است اما تو این ویدیو به شما آموزش می دهیم که  چه طور میشه بهانه واقعی رو از بهانه بی دلیل تشخیص داد.
اگر شما فروشنده کالا ، خدمات یا ویزیتور یک شرکت هستید یا  در شرف انتخاب همسر آینده تان هستید یا دوست دارید تو زندگیتون راحت تر به اهدافتان برسید دیدن این ویدیو را به شما توصیه می‌کنیم
 
ضمنا اگر در شرف ازدواج هستید و این مطلب برای شما کاربردی بود قطعا دانستنیهای حقوقی ازدواج نیز برای شما مفید خواهد بود
 
 

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *